Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Podzim ve znamení žlutých draků

Podzim ve znamení žlutých draků
Dovolujeme si Vás pozvat na tři podzimní drakiády, které pro děti i dospělé připravil virtuální operátor SAZKAmobil. Drakiády se Šťastnou SIMkou proběhnou v neděli 27. září ve Velkém Meziříčí, v sobotu 3. října na Sychrově a v sobotu 10. října v Praze Letňanech.

Kromě pouštění draků na Vás čeká bohatý doprovodný a kulturní program, soutěže, malování draků, pro děti žlutá cukrová vata, pro maminky limonáda, pro tatínky pivo a opékání buřtů.

Pro návštěvníky drakiád je připravena také soutěž o mobily a plyšáky. Stačí si předem koupit Šťastnou SIM kartu od SAZKAmobilu. Na vybraných obchodních místech společně se SIM kartou obdržíte draka, kterého si můžete vymalovat třeba přiloženými fixy. Soutěžit můžete také i s vlastnoručně vyrobeným drakem s motivem Šťastné SIMky. Při pouštění draků nezapomeňte vše zaznamenat a nahrát fotografie na stránky www.drakiada.sazkamobil.cz. Nahrané fotky můžete prostřednictvím tlačítka na obrázku poslat svým blízkým k a sbírat tak hlasy.

Více informací o drakiádách, soutěži a místech, kde lze předplacenou kartu s dárkem zakoupit, naleznete na www.drakiada.sazkamobil.cz.

Přečtěte si také