obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Podivná znamení utvrdila jejich víru
Série zvláštních shod událostí vyústila ve výhru v loterii EuroMillions. Britští manželé z Croydonu, Gary a Sue Ingramsovi, viděli straky i anděla strážného.

Ačkoli je spíše svátečním hráčem, ten večer se Gary Ingrams rozhodl vsadit do loterie EuroMillions. Stihl to pouhých 9 minut před uzavřením sázek. Gary vysvětluje, co ho k tomu vedlo:

„Může to znít divně, ale sled zvláštních událostí mě utvrdil v tom, že mi výhru nadělil sám osud. Začalo to už ráno, kdy jsem vtipkoval o mámině sázence a říkal, že ji může zahodit, protože určitě vyhraju já – to jsem však ještě netušil, že budu mít pravdu,“ říká Gary a pokračuje:

„Osudného večera jsem si vsadil a s partnerkou Sue jsme vyrazili na procházku se psem. Vtom jsme zahlédli párek strak, které jakoby potvrzovali, že opravdu vyhraju. Jako by to nestačilo, na cestě z procházky jsme byli svědky netradičního západu slunce – modré, žluté a růžové pruhy lemovaly celou oblohu, bylo to skoro jako duha! Sue si dělala srandu, říkala, že to jsou buď shody do nebe, nebo můj strážný anděl. Dnes jsem přesvědčen, že šlo o mého strážného anděla!“

Strážný anděl Garymu a jeho životní družce v loterii EuroMillions přičaroval v přepočtu téměř 5,8 milionu korun. Oslava se odehrála ve španělském Tenerife. Díky výhře budou moci manželé odejít dříve do důchodu, podpořit svého syna a jeho rodinu a oslavit 40. výročí svatby ve Švýcarsku, samozřejmě ve velkém stylu.

Zdroj foto: globelottonews.com

Přečtěte si také