obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Po čtyřiceti letech manželství vyhráli sta tisíce
Con a Lorna spolu žijí téměř čtyřicet let. Ale ještě nikdy neměli tolik štěstí jako v posledních době. Vyhráli necelých dvě stě čtyřicet sedm tisíc britských liber. V den výhry se změnil jejich život a jak říká Con snad skončilo desetileté období, které bylo pro jeho rodinu plné smutku.
Hodně lidí kolem nás, které jsme měli moc rádi, v posledních letech zemřelo. Věřím ale, že nás čekají světlé zítřky a už bude jen dobře,“ říká majitel květinářství, obchodu, ve kterém pracuje se svou ženou.

I tato výhra je výsledkem celého řetězce náhod. Paní štěstěna ale měla v tomto případě naprosto jasno. Vlastně by se v tomto případě dalo mluvit spíš o pověstné zlaté rybce, i když v trochu přeneseném významu. „Obrat k lepšímu v našem životě nastal v den, kdy jsem jel vyzvednout svého otce z nemocnice. Už to byl malý zázrak. Lékaři mu dávali den, dva života. Jeho stav se ale zázračně zlepšil a už za týden mohl jít domů,“ vzpomíná Con.

Po cestě domů si ale Con uvědomil, že musí svému otci obstarat něco k jídlu. Přibrzdil proto u jednoho bufetu a nechal si připravit rybu. „To ale chvíli trvalo, tak jsem se rozhodl ještě zajít do nedalekého obchodu. Nikdy předtím jsem v něm nebyl. A právě tam jsem koupil vítězný tiket,“ říká Con.

Manželé mají jasno, jak s penězi naloží. V první řadě se chtějí postarat o budoucnost svých dětí a část výhry proto dají bokem. Další peníze pak půjdou na zaplacení dluhů, které mají. Potom je na řadě nové auto, rekonstrukce domu a asi dojde i na nový nábytek.

Nezapomeňte, že už zítra může být všechno jinak.

Zdroj foto: Kentlive news
 

Přečtěte si také