obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Patálie skutečných výherců nekončí
Zábavné, leč na 100 % skutečné příběhy šťastlivců, kteří vyhráli v loterii.
 

Pro výplatu přišla s báglem

Jedna paní v letech se na předávání výherního šeku dostavila s velkou sportovní taškou. Když se jí provozovatel loterie tázal, na co jí má, odpověděla: „Když vidím, jak obrovské šeky dáváte, radši jsem přišla připravená. Přece ho nebudu tahat jen tak!“

Domácí násilí!

Sarah Louise Woodová z Anglie měla po výhře takovou radost, že omdlela a upadla tak nešikovně, že jí tvář ozdobil výstavní monokl.

Kuře, které to s kalkulačkou opravdu umí 

Angličan Billy Gibbons nemá psa ani kočku, jeho domácím mazlíčkem je kuře. Kuře, jehož původní jméno znělo „Kyjev“, ale teď mu páníček neřekne jinak než „Lucky“ (Štístko). Není divu, kur si to rozhodně zasloužil – majiteli jednou přeběhl přes zapnutou kalkulačku a za sebou na displeji nechal pět čísel. Čísel, která se ukázala být výherní kombinací pro zisk loterního jackpotu! Od té doby je kuře výhradním tvůrcem finální podoby všech páníčkových tiketů.
 
Perlička na závěr: Víte, čemu se říká pech? Když vyhrajete 1,5 milionu liber (45 mil. korun), na oslavu si koupíte láhev nejdražšího vína, ale po návratu domů zjistíte, že nemáte vývrtku… Ano, i to se skutečně stalo.
 

Přečtěte si také