obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Pan Bohatý dostál svému jménu
Robert Rich byl vždycky bohatý – když už nic, alespoň příjmením. Teď se muži ze Southamptonu zadařilo v loterii, a tak je bohatý i ve skutečnosti.
A když říkáme bohatý, myslíme tím opravdu bohatý. Robert Rich si totiž výhrou přišel na v přepočtu bezmála 76 milionů korun. Profesionální řidič náklaďáku tak může hodit existenční starosti klidně za hlavu. A z jeho přítelkyně Mandy Dunnové bude brzy také paní Bohatá, svatba je teď konečně na pořadu dne.

Pár si přitom vsadil až na poslední chvíli prostřednictvím internetu. „Vsadil jsem jen proto, že jsem si celý den představoval, jaké by to asi bylo, kdybych se stal milionářem. A teď se to vyplnilo,“ raduje se Robert.

Společně s partnerkou Mandy přitom výhru neslavili ve velkém stylu, ale tím, že zůstali nohama na zemi. Na oslavu si domů objednali donáškové jídlo. Peníze do budoucna pomohou hlavně k tomu, aby Robert nemusel tolik pracovat a měl víc času na rodinu.

„Tvrdě jsem dřel celý svůj život. Nejdřív jsem se věnoval komerčnímu rybolovu, teď zase řídím náklaďák, takže vím, co znamená tvrdě pracovat. Tyhle peníze mi umožní zvolnit a zařídit světlou budoucnost pro celou mou rodinu,“ říká Robert, který už také ví, jaký sen si splní úplně nejdřív: pilotní licenci.

Přečtěte si také