obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Ostrovy, které vlastní celebrity, můžete mít i vy
Nádherný ostrov uprostřed tyrkysového moře a na něm nikdo. To není sen, ale realita. Aspoň ta, kterou žije řada celebrit. Trefit Eurojackpot, může to být i váš život. A kdo ví, třeba si k vám pro sousedskou výpomoc přijde Leonardo di Caprio. Protože když vám dojdou vajíčka a mouka na pustém ostrově, je to problém. Co si budeme povídat.

Ráj Leonarda di Capria v Belize


Jako Jack z Titaniku, kterým se proslavil, by možná rád ztroskotal na malém ostrově patřícímu k Belize. Leonardo di Caprio si koupil zhruba sto akrů zhruba za dva miliony dolarů. A to není zas tak nemyslitelná částka. Jako známý ochránce životního prostředí z něj udělal přímo ekologickou oázu. Otázkou ale je, jak moc znečišťuje ovzduší tryskáč, kterým na ostrov létá.
 

Beyoncé dostala ostrov darem


Obr-Beyonce.jpg

To americká zpěvačka Beyoncé dostala ostrov darem. Koupil jí ho její manžel k pátému výročí svatby. Tento dárek ho stál pět milionů dolarů a nachází se na Bahamách. Zdá se vám to velkorysé? Tak vězte, že sama zpěvačka koupila před tím svému muži soukromý tryskáč za čtyřicet milionů dolarů. A teď už ten ostrov tak velkoryse nevypadá, co. Jestli nejsou ženy někdy až příliš štědré.


Depp si v nakuupování ostrovů vyloženě libuje


Obr-Depp.jpg

V roce 2004 koupil malý ostrov na Bahamách. Pláže na něm pojmenoval po svých dětech a oblíbených hercích. Tady se nekoupe na Copacabaně, ale na Marlonu Brandovi. Před dvěma lety přikoupil neobydlený ostrov v Egejském moři.

Tak běžte štěstíčku naproti, ať máte na obzoru ty nejlepší sousedy!

Zdroj foto: therichest.com
 

Přečtěte si také