obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Ohlasy z FB: Vysněné bydlení
Superjackpot Sportky se přehoupl přes čtvrt miliardy korun. To už je taková suma, že byste se klidně mohli odstěhovat na druhou polokouli. Nás zajímalo, kde byste se v případě takové výhry usadili právě vy, fanoušci Sazky.

Odpovědi se různily. Zatímco někteří z vás by si zkrátka jen pořídili nové bydlení, jiní by své štěstí hledali raději za hranicemi.

Láká hlavně exotika

Někomu by ke štěstí stačila časově omezená dovolená, pro někoho by to v případě výhry bylo málo. Jeden z uživatelů tak konstatuje: „Neusadil bych se nikde. Každý měsíc bych se válel někde jinde: Bahamy, Maledivy, Nový Zéland atd.“.

Našly se také případy, kde se uživatelé pro vysněnou destinaci rozhodli s předstihem. Tak jako jedna z fanynek Sazky, která okusila krásy Thajska. Kdyby vyhrála, ráda by se tam vrátila doživotně.

Co nejdál od tchýně

Nejmenovaná uživatelka nebyla ve svém přání nijak extrémně náročná. Stačilo by jí zmizet z dosahu tchýně. Jiný fanoušek by se zase s radostí přestěhoval k nám do Sazky. „Koupím vaše akcie a stanu se ředitelem,“ přemítá.

Nakonec se našlo hned několik lidí unavených shonem velkoměsta. Ti by se odstěhovali nejraději někam na samotu u lesa, farmu, zkrátka někam, kde je prostředí balzámem na duši.

A co vy? Zůstali byste na stejném místě, nebo byste se v případě takhle vysoké výhry ihned stěhovali?

Přečtěte si také