obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Ohlasy z FB: Tajili byste výhru?
Pro tento článek jsme čerpali z vašich příspěvků na Facebookové stránce Sazky a diskuzí zde na webu Sazka svět. Zajímalo nás, zda byste v případě výhry v loterii svěřili svým nejbližším a užívali si luxus, nebo vše zatajili a žili jako doposud…

Překvapivě mnoho z vás se přiznalo, že by v případě vyšší výhry v loterii dalo sbohem České republice. Například Patrick Vavera píše: „Já vyhrát ty prachy, tak bych řekl ahoj Česko.“ Nikdo však nerozvedl důvod. Proto nás zajímá, proč tolik z vás touží po emigraci?

Ne, a ne, a neřeknu!

Stejně tak mnoho uživatelů konstatovalo, že by o své výhře nikomu neřekli, přičemž jako hlavní důvod uvedli závist ostatních. Taková Lucie Valterová píše „Nikomu bych o tom neřekla, jen bych provedla pár nenápadných změn. Jinak bych žila jako doposud.“ Podobně je na tom třeba Lenička Szafraňská, Michaela Mia Krajčová, František Bastl nebo Markéta Zeithamlová, která dodává, že by si sice pořídila baráček, ale všem by tvrdila, že jej má na hypotéku.

S těmi, kteří tvrdí, že peníze nezmění jejich styl života, nesouhlasí Lukáš Konvalinka a namítá: „Ten kdo řekne, že ho ty prachy nezmění, a že až na splacení dluhů bude žít dál svým životem, tomu nevěřím. Prachy naprosto změní člověka. Jasně, že dát dost peněz na charitu, to je správný a udělal bych to tak taky. Neříkal bych o tom nikomu, pouze rodině. A rozhodně bych si pomalu začal dopřávat víc a víc. Především bych hodně cestoval…“

Zajistit rodinu a dělat, co se mi zachce!

Především na své nejbližší a vlastní koníčky by myslela kupříkladu Lucie Rabadová: „Poplatila bych dluhy, něco dala rodině, aby si udělali radost, a pak bych si udělala radost já nějakým nákupem. Pak bych si založila vlastní nadaci a pomáhala potřebným. Nelétala bych, to se bojím, ale určo bych si projela hrady a zámky v ČR.“ Obdobně to mají hozené i Petra Tobiášková, Zdenka Hoffmanová nebo Mirek Plachetka, který by kromě pomoci rodině otevřel vlastní fitness centrum.

Dnešní Ohlasy z Facebooku zakončíme zajímavým přáním jednoho z uživatelů: „Koupil bych si byt, mustanga, poplatil dluhy rodině, poslal zaměstnavatele do loje a šel bych do učení na kováře,“ přemítá Miroslav Baťka.

 

Přečtěte si také