obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Ohlasy z FB: Dá se v loterii vyhrát?
Pro tento článek jsme čerpali z vašich příspěvků na Facebookové stránce Sazky a diskuzí zde na webu Sazka svět. Zajímalo nás, na kolik jste si přišli v loterii vy.

Řada lidí říká, že se jim to velké štěstí vyhýbá obloukem a výhry v loterii počítají v řádech stokorun či tisíců. Tak třeba uživatel Twetty ptak nedávno v Eurojackpotu vyhrál 188 Kč. Blanka Horká zase ve Sportce brala 315 Kč. A podobně jsou na tom stovky z vás.

Vyhrát v loterii? Chce to kliku

Samozřejmě se najdou škarohlídové, kteří sami na miliony doposud nedosáhli a ve výhru v loterii zkrátka nevěří. Loterie jsou však o pravděpodobnosti a štěstí. To ví i Martina Mutalova, která píše: „Žádný kec to není. Já i manžel si podáváme šťastných 10 a Sportku. Sice ve sportce zatím nic moc, ale ve Šťastných deset už se jednou na nás usmálo štěstí a podáváme stále. Tak nezoufejte a zkoušejte dál…“

Výherci žijí mezi námi, jsou to také lidé

Krom toho se nám v diskuzích vyjádřilo mnoho jedinců, kteří znají některého z výherců vyšších výher. Své o tom ví například Petr Kiezler, který říká: „Známá vyhrála čtvrt a kamarád pres půl (milionu)… Nechápu, když někdo píše a rozčiluje se, že nevyhrál a podobně…“ Podobně je na tom Jirka Hrubý, který zná osobně výherce 12,5 milionu korun, nebo Tom Weider, jež nevěřil, dokud jeho kamarád nevyhrál 1 895 000 Kč.

Na závěr citujeme šťastlivce Pavla, který podle svých slov bral krásných 2,5 milionu korun: O podvodech to není. Su obyčejný šohaj z dědiny a Sazku už sem ve Šťastných deset podojil o 2,5 mega. Enem dat ty správné čísla.“

Jaká byla vaše nejvyšší výhra?

Přečtěte si také