Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Od snídaně bez stresu

Od snídaně bez stresu
Nestavím si megalomanské cíle, jeden se však vymyká ostatním. Vím totiž přesně, jak s částí prostředků naložím. Začnu žít tak, že se konečně naučím pečovat sama o sebe. Udělám si sama na sebe čas.
 
Konečně se noc co noc pořádně vyspím. Pak si dám protahovací mini rozcvičku. Nasnídám se v klidu a bohatě, naservíruji si množství listové zeleniny, jíž nahradím půl krajíce chleba. Povzbuzená harmonickým začátkem dne vrhnu se do práce s desetinásobnou chutí.

Nebudu však u počítače vysedávat 18 hodin denně a přestanu se stresovat z toho, co ještě nemám hotovo. Takovým okamžikům už jednou pro vždy odzvoní. Můj pracovní rytmus bude odpovídat mým možnostem, chuti žít naplno, ale nezbláznit se z toho.

Dám si také patřičnou pauzu na oběd a ty tam budou polední přestávky vyplněné uháněním na poštu, na schůzku nebo za neodkladnými nákupy. Včas také vypnu – počítač i hlavu a ani na mobil se nebudu dívat tak náruživě, jak to dělám nyní. Budu mít čas na jiné činnosti, které povznášejí ducha a utužují tělo.

Zajedu si do lázní, občas zaskočím na masáž a kosmetické ošetření pleti. Sjednám si cyklus školení o zdravé výživě. Rozveselím šatník, zahájím kurzy jógy. Přihlásím se zase do knihovny, abych sdílela s ostatními radost z nových přírůstků detektivek i historických románů. Koupím si ty nejkvalitnější boty, abych vydržela projít výstavy obrazů až do konce.

Večer nebudu litovat každé minuty, kterou bych mohla ušetřit,  a začnu chodit pravidelně na procházky, je to prý zdravé pro srdce. A přátelům už nikdy neodmítnu schůzku jako to dělám nyní. Mít kolem sebe lidi, kteří o člověka stojí, je přece nádherné. Nu a k tomu, aby bylo vše, jak má být, mi přece napomůže Sazka se svojí Sportkou. Vsadím se s vámi, že to tak bude!


Eva Brixi – externí autorka

 

Přečtěte si také