obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Objevuj svět! Víme jak na to
Komu se to nikdy nestalo. Všichni míři na vysněné dovolené, a vy jen přemýšlíte, jak kamarádům, a nebo své milované říct, že letos si to moře asi nebudete moct dovolit. V peněžence vám chrastí jen drobné a to nebude stačit na dovolenou u moře ani pod stanem.
Nevěšte hlavu. Pokud Vám tam cinká alespoň padesátikoruna, stále je možné, že to s tím výletněním letos klapne. Ačkoliv to zní šíleně.
 
Řešením může být jeden jediný los, ale jiný, než jste pravděpoodbně doposud měli možnost zkusit. Jde totiž o los zážitkový. Výhry se dělí na bronzové, stříbrné, zlaté a platinové, tedy zážitky od deseti, až do stopadeásti tisíc.A je to teda skutečně něco. Můžete třeba zjistit, jak si vlastně žije takový milionář. Jednou z výher je totiž milionářské nicnedělání. Sazka tebe i tvůj doprovod odveze do luxusního sídla, kde  tě kromě překrásného ubytování čeká i služebnictvo, maséři, kuchaři a jachta s vlastním kapitánem. Aaaach.

 
Další lákadlo je tak trochu holčičí záležitost


 Stačí vzít kámošky, píchnout prst na mapě do jedné z evropských metropolí a říct, že tam chceš jet nakupovat. A to jako hodně, dáme ti kapesné až 30 tisíc korun! O nic dalšího se s holkama nemusíte starat. Zaplatíme letenku, ale třeba i pojištění, to kdyby se někomu při obíhání nejlepších obchodů zvrtla nožka.


 

Takže kdo tady bude mít nejvíc cool profilovou fotku na facebooku, aha?

Máš rád zvířata a chceš zažít den jako z filmu? Když setřeš výherní los, vezmeme tě do pralesa za gorilami, na safari za slony a nebo do moře za žraloky. 
 
Taky se tu ale skrývá jedna věc, a ta je pro skutečné velmistry, kteří se toho nebojí. Čeho? To je právě to. To se totiž dopředu nedozvíš - bude to ultra pecka a pravděpodobně největší překvápko tvýho života. Jediné, co ti řekneme, že tě vyzvedneme v pondělí ráno a vrátíme tě za dva týdny. Co do kufru? Nic. Všechno obstará Sazka. Tak jak? Jdeš do toho?
 
 

Přečtěte si také