Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Objevuj svět! Víme jak na to

Objevuj svět! Víme jak na to
Komu se to nikdy nestalo. Všichni míři na vysněné dovolené, a vy jen přemýšlíte, jak kamarádům, a nebo své milované říct, že letos si to moře asi nebudete moct dovolit. V peněžence vám chrastí jen drobné a to nebude stačit na dovolenou u moře ani pod stanem.
Nevěšte hlavu. Pokud Vám tam cinká alespoň padesátikoruna, stále je možné, že to s tím výletněním letos klapne. Ačkoliv to zní šíleně.
 
Řešením může být jeden jediný los, ale jiný, než jste pravděpoodbně doposud měli možnost zkusit. Jde totiž o los zážitkový. Výhry se dělí na bronzové, stříbrné, zlaté a platinové, tedy zážitky od deseti, až do stopadeásti tisíc.A je to teda skutečně něco. Můžete třeba zjistit, jak si vlastně žije takový milionář. Jednou z výher je totiž milionářské nicnedělání. Sazka tebe i tvůj doprovod odveze do luxusního sídla, kde  tě kromě překrásného ubytování čeká i služebnictvo, maséři, kuchaři a jachta s vlastním kapitánem. Aaaach.

 
Další lákadlo je tak trochu holčičí záležitost


 Stačí vzít kámošky, píchnout prst na mapě do jedné z evropských metropolí a říct, že tam chceš jet nakupovat. A to jako hodně, dáme ti kapesné až 30 tisíc korun! O nic dalšího se s holkama nemusíte starat. Zaplatíme letenku, ale třeba i pojištění, to kdyby se někomu při obíhání nejlepších obchodů zvrtla nožka.


 

Takže kdo tady bude mít nejvíc cool profilovou fotku na facebooku, aha?

Máš rád zvířata a chceš zažít den jako z filmu? Když setřeš výherní los, vezmeme tě do pralesa za gorilami, na safari za slony a nebo do moře za žraloky. 
 
Taky se tu ale skrývá jedna věc, a ta je pro skutečné velmistry, kteří se toho nebojí. Čeho? To je právě to. To se totiž dopředu nedozvíš - bude to ultra pecka a pravděpodobně největší překvápko tvýho života. Jediné, co ti řekneme, že tě vyzvedneme v pondělí ráno a vrátíme tě za dva týdny. Co do kufru? Nic. Všechno obstará Sazka. Tak jak? Jdeš do toho?
 
 

Přečtěte si také