obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
O výhře přes 2 miliony řekl jako první své partnerce
Jen 5 vsazených sloupců s náhodnými čísly spolu s doplňkovou hrou Šance stačilo tipujícímu ke královské výhře ve Sportce. Za tiket zaplatil jen 120 Kč, uhodl 2. pořadí I. tahu a získal celkem 2 332 540 Kč.
Šťastného výherce, jenž žije nedaleko Prahy, jen tak něco nerozhází. I když tomu, že vyhrál, nemohl rozvedený muž zpočátku uvěřit, informaci o výhře vzal nakonec se stoickým klidem. O nově nabytých více než 2 milionech korun řekl jako první své partnerce. Strach, že by výherní tiket ztratil nebo že by mu ho nedejbože někdo ukradl, ale neměl. A stejně tak si nemyslí, že by ho výhra nějak změnila.

„Víc než 2 miliony je nádherná výhra, která dokáže v lecčems pomoci nebo zjednodušit život, nemyslím ale, že bych se kvůli ní tak říkajíc zbláznil,” říká s rozvahou první novoroční milionář Sazky v roce 2018.

Už teď se ale začíná těšit, až si díky Sportce splní svůj velký sen. Je to nákup nového auta, po němž už dlouho touží.

Rodina se raduje, u přátel se teprve uvidí


Krom osobního dopravního prostředku ale na svém životě nic měnit nechce, a to včetně zaměstnání, kam podle svých slov chodí velmi rád. Jediné, čeho se muž střední generace trochu obává, jsou reakce přátel.

Myslím, že moje výhra může odhalit charakterové vlastnosti některých mých přátel, známých a kolegů,” uvažuje na závěr muž nahlas.

My prvnímu milionáři letošního roku gratulujeme a doufáme, že se žádných zklamání ve svém okolí nedočká. Chtěli byste, abyste to příště byli vy, o kom budeme psát jako o novém milionáři či milionářce? A víte, že si můžete vsadit Sportku online? Udělejte to na pár kliknutí v našem online formulůáři Superjackpot už zase dosahuje astronomických rozměrů.

Přečtěte si také