obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Novopečený milionář vsadil 1160 Kč a tuto částku znásobil 29000x
V listopadu padla výhra 33 630 948 Kč, muž přitom nenechal nic náhodě. Tedy, jak se to vezme, svoje výherní čísla nechal generovat počítačem.
Je ženatý, s početnou rodinou a nově i milionář. To je jeden z nových výherců Sportky. Svůj vítězný tiket vsadil v druhé polovině listopadu a od té doby přemýšlí, za co svoji výhru utratí. Mezi zcela jasnými věcmi je pořízení nového vozu a nějaká pořádná dovolená v zahraničí.
 
Co je ale k nezaplacení, jak se nám svěřil, je ten pocit z výhry. Nejenže náš výherce cítí úlevu, protože finančně zajistil sebe i svou rodinu, ale celkově je mnohem šťastnější. Možná i proto, že se těší, až dá svému šéfovi na stůl výpověď.
 

Svou výhru přitom snad tušil

Nejenže vsadil náhodným tipem systémovou sázku 6/8 se Šancí na 2 slosování a to za celkovou částku 1 160 korun. Ze sázky byl pak tak nervózní, že tiket raději schoval do sklenice. A dobře udělal, Sportka mu přinesla 33 630 948 Kč.
 
A není to poprvé, co se na něj usmálo štěstí. Muž ve středním věku se nám svěřil, že nevynechá žádné slosování. Sportku přitom sází nějakých 12 let a již v minulosti vyhrál pěkných 279 tisíc Kč. Nových 33 milionů je však jiná liga a dobrý důvod, proč bude sázet i dál.
 
Jeho příběh je důkazem toho, že kdo nesází, nevyhraje. Navíc, pán se toho doopravdy nebál a vyhrál krásné peníze, které mu umožní užívat si života. Čeho se nicméně obává, je fakt, jak tahle informace změní charakter jeho přátel. Všichni ale víme, že dobří přátelé se nikdy koupit nedají. Oni to ani nechtějí.

Přečtěte si také