obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Nová do královské rodiny: za úspěchy přítelkyně prince Harryho stojí loterie
Americká kráska a herečka Meghan Markle vyhrála loterii hned dvakrát. Jednou v minulosti tu skutečnou a nyní tu životní díky plánovanému sňatku s princem Harrym.
Meghan Markle je americká herečka, kterou z našich obrazovek asi moc neznáte. Tedy pokud jde třeba o její roli v právním seriálu Kravaťáci. Možná jste ji ale viděli v jiné souvislosti – je to totiž budoucí ženou prince Harryho.

Štěstí se na pohlednou Američanku usmálo již v minulosti. Když jí bylo 9 let, její otec vyhrál v loterii 750 tisíc dolarů, v přepočtu zhruba 17 a půl milionu korun. Obrovské peníze dnes a ještě větší tenkrát, v roce 1990. Díky takové výhře mohl dát dětem vše, co potřebovaly.

Prestižní školy a studium herectví

V případě Meghan se jí tak dostalo možnosti navštěvovat ty nejlepší soukromé školy a studia na prestižní univerzitě v Illinois, kde se mohla věnovat herectví. Její bratr pak vysvětluje, že se vždy dokázala zcela jasně soustředit na svoje cíle a nenechala toho, dokud jich nedosáhla.
 
meghanharry.jpg
Zdroj fotky: Getty / Chris Jackson

Tahle cílevědomost ji dostala nejen do Hollywoodu, ale nakonec i do Buckinghamského paláce. Nicméně díky výhře měla cestu o něco jednodušší a mohla se lépe soustředit na vysněnou kariéru herečky. Prince ji pak do cesty přihrál sám osud.

Role nejtěžší

Nyní trénuje na roli ještě těžší – být princeznou. Jak ale vtipně dodává její bratr v rozhovoru pro noviny The Independent: Vždycky byla v rodině princeznou, ale nyní bude tou skutečnou a já nemůžu být víc pyšný."

Vás nejspíš žádný princ nepotká, ale už se znáte s naším miliardářem Henrim? Eurojackpot si můžete vsadit i přes webové stránky a to přímo zde!

Přečtěte si také