Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

Netradiční lyžovačka? Kdo vyčkává, vyhrává!

Netradiční lyžovačka? Kdo vyčkává, vyhrává!
Znáte to. Celou zimu jste se odhodlávali, že konečně vyrazíte na lyže. Ale to není jen tak. Nepotřebujete totiž jen skipas, lyže a případně horskou chatu, na které budete bydlet. Nese to s sebou další náklady, jako třeba obměnu vaší zimní lyžařské garderoby. Protože ruku na srdce, ta bunda se vám od loňska trochu srazila přes břicho a oteplovačky jsou pro alpské sjezdovky lehce schmutzig. Dobrá zpráva je, že se při jarní lyžovačce můžete bez toho všeho obejít!
Spousta lyžařských středisek na jaro chystá speciální lyžovačky v plavkách, takže jediné, co ze zimního oblečení budete potřebovat, je maximálně čepice a rukavice.
Jedno takové plavkové mecheche se pořádá na Slovensku, ve středisku Jasná v Nízkých Tatrách.

Vypadá to takhle:


A nebo taky takhle, když vyjde počasí (což je, pravda, u tohoto typu akce trochu riziko).A nezoufejte, je ještě jedna možnost, jak letošní jarní lyžovačku udržet na nízkém rozpočtu – speciální lyžařské retro happeningy – a na ty dokonce můžete využít i dřevěné jasanky po dědovi. A ještě budete za největšího hipstera na svahu.


Kdyby vám to přece jen přišlo trochu málo, máme řešení i pro vás. Kupte si náš zážitkový los od Sazky – a vyhrajte díky němu třeba heliskiing, lyžování na opuštěných liduprázdných svazích, kam vás přepraví helikoptéra. Stát vás to nebude ani korunu. My říkáme WOW.

Přečtěte si také