obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Netradiční lyžovačka? Kdo vyčkává, vyhrává!
Znáte to. Celou zimu jste se odhodlávali, že konečně vyrazíte na lyže. Ale to není jen tak. Nepotřebujete totiž jen skipas, lyže a případně horskou chatu, na které budete bydlet. Nese to s sebou další náklady, jako třeba obměnu vaší zimní lyžařské garderoby. Protože ruku na srdce, ta bunda se vám od loňska trochu srazila přes břicho a oteplovačky jsou pro alpské sjezdovky lehce schmutzig. Dobrá zpráva je, že se při jarní lyžovačce můžete bez toho všeho obejít!
Spousta lyžařských středisek na jaro chystá speciální lyžovačky v plavkách, takže jediné, co ze zimního oblečení budete potřebovat, je maximálně čepice a rukavice.
Jedno takové plavkové mecheche se pořádá na Slovensku, ve středisku Jasná v Nízkých Tatrách.

Vypadá to takhle:


A nebo taky takhle, když vyjde počasí (což je, pravda, u tohoto typu akce trochu riziko).A nezoufejte, je ještě jedna možnost, jak letošní jarní lyžovačku udržet na nízkém rozpočtu – speciální lyžařské retro happeningy – a na ty dokonce můžete využít i dřevěné jasanky po dědovi. A ještě budete za největšího hipstera na svahu.


Kdyby vám to přece jen přišlo trochu málo, máme řešení i pro vás. Kupte si náš zážitkový los od Sazky – a vyhrajte díky němu třeba heliskiing, lyžování na opuštěných liduprázdných svazích, kam vás přepraví helikoptéra. Stát vás to nebude ani korunu. My říkáme WOW.

Přečtěte si také