obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Neotřelé rozmary loterijních výherců
Ralph a Mary Stebbinsovi vyhráli jmění v americké loterii Mega Millions. Jelikož chtěli něco vrátit také společnosti, rozhodli se zřídit dentální kliniku pro lidi s nízkými příjmy. Mary pak dodala, že má také jedno skromné přání: „Koupím si krávu,“ rozesmála novináře na tiskové konferenci.

To manželský pár původem z Laosu měl vznešenější cíl. Žena vyrůstala v sirotčinci a byla později adoptována americkými rodiči. Své biologické rodiče neznala. Proto se s manželem rozhodli použít část výhry k cestě do Laosu a jejich nalezení.

V dubnu 2004 v loterii vyhrál (239 milionů dolarů) také řidič kamionu v důchodu J. R. Triplett. Během tiskové konference jeho žena Peggy k všeobecnému pobavení v nadšení vykřikla: „Tak, a teď hodlám nakupovat, dokud nepadnu!“

V lednu 2005 jackpot loterie Mega Millions v hodnotě 130 milionů dolarů vyhrála jistá Margaret Jonesová. K přebrání výhry se do sídla provozovatele loterijní hry ovšem nedostavila sama. Pronajala si celý autobus, do nějž napěchovala rodinu, příbuzné a tlupu známých, kteří s ní celou cestu oslavovali. A nepřestali ani při předávání výherního šeku. Zkrátka oslava jak se patří!

A co vy? Taky byste v případě výhry vyrukovali s nějakým originálním nápadem? Podělte se s ostatními v diskuzi pod článkem!

Přečtěte si také