obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Nenechte to náhodě! Vsaďte si na svá šťastná čísla
Je jedno, jestli sázíte pravidelně, nebo o sázení teprve uvažujete – někteří z nás rádi přistupují k věcem „vědecky“ a právě jim je určen tento článek. Je několik způsobů, jak si zvolit šťastná čísla. Strávit nad tím můžete pár minut, ale i celé hodiny.

Numerologie nebo Kabala?

Nejčastějším způsobem volení šťastných čísel je podle významných dat, a to buď čistě osobních, nebo dat událostí či narození úspěšných lidí. Podle numerologie si můžete vypočítat své osobní číslo, když budete sčítat číslice data narození, dokud nezískáte pouze jedno číslo. Např. 4. 8. 1982: 4+8+1+9+8+2=32 a 3+2=5

Kabala vám zase pomůže vybrat čísla podle jména.
 
A, J, S, Š B, K, T C, Č, L, U D, Ď, M, V E, N, W F, O, Ó, X G, P, Y H, Q, Z, Ž I, R, Ř
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
Nezpomeňte ale, že třeba ve Sportce vybíráte šťástná čísla z celkem 49.


Je to ve hvězdách…

Jste-li milovníky horoskopů, určitě si vyhledejte, jaká čísla jsou spojená s Vaším znamením, jaké dny na sázení jsou pro Vás vhodné, jaká jsou šťastná čísla na rok 2017. Například letos v červenci se dočkáme krásného data 7. 7. 2017. Ostatně, právě na tento den také případlo mimořádné slosování Sportky o Škodu Kodiaq.

Sledujte statistiky!

Považujete se spíše za statistika a největší váhu přikládáte pravděpodobnosti? Právě pro vás vede Sazka podrobné statistiky svých losování. Stačí se podívat na tuto webovou stránku a najdete tam vše potřebné - celkový součet výher, počet výherců, ale i třeba poměr sudých a lichých čísel při losování nebo žebříček čísel, která v osudí padají nejčastěji.


Nechte si napovědět…

Pokud se vám v životě nějaké číslo často opakuje, nestálo by za to na něj vsadit? Nechce nám někdo něco sdělit? Takto můžeme vsadit třeba na číslo, které jsme viděli na budíku, když jsme se probudili z krásného snu. Nebo se třeba podíváte na hodiny vždy ve stejný čas? Zvažte to!

Přečtěte si také