obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Nejdřív bojovala s rakovinou, potom vyhrála milion
Osud dokáže být neuvěřitelně krutý, ale i velice štědrý. Nedávno se o tom přesvědčila osmatřicetiletá Helen. Koncem loňského roku zjistila, že má rakovinu. Rok na to ale mohla slavit své uzdravení – navíc jako čerstvá milionářka.
Pro Helen byla zpráva o jejím onemocnění o to těžší, že je matkou malé dcery. Navíc si v průběhu léčby její manžel poranil nohu a několik měsíců nemohl vůbec chodit. Pro manžele to byly nejhorší dny v jejich vzájemném soužití. „Když si Derek poranil šlachy na noze a nemohl tři měsíce do práce, byla naše rodina úplně bez příjmu. Byly to těžké časy,“ vzpomíná na nepříjemné období Helen.

Ani tehdy ale manželé nepřestali sázet. A jejich šťastný den přece jen přišel. Helen byla zrovna na oslavě narozenin svého otce, když byla tažená čísla. Nechtěla být nezdvořilá a tak sedla k internetu až doma a byl to šokující pohled.

„Nemohla jsem tomu, co vidím, prostě uvěřit. Jen jsem pořád dokola počítala nuly, jako bych neuměla napočítat do šesti. Vyhráli jsme milion liber,“ popisuje své první pocity novopečená milionářka. „Ihned jsem zavolala manžela, aby mi potvrdil, že vidím opravdu šest nul,“ dodává.

Oba manžele nemoc Helen přiměla k tomu naučit se život opravdu si užívat. Teď ale mají neomezené možnosti a uvědomují si to. „První, co uděláme, bude to, že si koupíme nový dům – dům snů a ten stávající pronajmeme,“ plánuje Helen. Zároveň si chce koupit své oblíbené auto – Mercedes.

„Život se prostě nedá naplánovat. Nejdřív jsem zažívala nejhorší rok ve svém životě a během pár měsíců je všechno úplně jinak. Jsem zdravá a bohatá. A nesmírně šťastná,“ shrnuje svůj příběh Helen.

Zdroj foto: ITV

Přečtěte si také