obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Nejdražší byt v Česku na prodej. Vsaďte Eurojackpot a může být váš
Máte v plánu vyhrát Eurojackpot? Jestli ano, gratulujeme, protože poté pro vás nebude nedostupné snad už vůbec nic včetně nejdražšího bytu v Česku. Nachází se v raně funkcionalistickém domě Celínka nedaleko Pařížské ulice a své nové majitele doslova obklopí luxusem.
Přepychový apartmán v posledním patře má rozlohu 190 metrů čtverečních a developer ho po rekonstrukci celého komplexu hodlá prodat za 80 milionů. Metr čtvereční tak vychází na rekordních 421 tisíc korun a realitní makléři se shodují, že takto vysoko cena zatím ještě nikdy nevystoupala.

V domě se krom výše zmíněného luxusního apartmánu nachází dalších 7 bytů a 2 obchody. K rekonstrukci objektu přistoupili architekti velmi zodpovědně, když se snažili co nejvíce přiblížit stylu funkcionalismu, a to nejen v samotných bytech, ale i ve společných prostorách.

byt_obyvacipokoj-(1).jpg

Dům Celínka v ulici Elišky Krásnohorské v Josefově byl postaven v roce 1927. V přízemí byla dříve herna a kavárna. Krom krásných interiérů si noví obyvatelé budou užívat i jedinečného výhledu na kostel svatého Ducha a Španělskou synagogu.

Drahé a luxusní byty se prodávají po celé České republice, Praha je ale pořád největším rekordmanem. Až dosud, kdy se s novými funkcionalistickými byty pochlubila realitní kancelář Svoboda & Williams, která nejdražší byt nabízí, byl nejdražší byt na Staroměstském náměstí. Obří byt o rozloze 1 921 metrů čtverečních se prodal za neuvěřitelných 415 milionů, díky své gigantické velikosti však metr čtvereční vyšel „jen” na 216 tisíc.

byt_loznice.jpg

Chcete to být právě vy, kdo se v novém bytě v centru Prahy zabydlí, a stát se tak hrdým majitelem nejdražšího bytu Česka? S výhrou ve hře Eurojackpot to nebude sebemenší problém! Vsadit online si během pár minut můžete právě zde!

Přečtěte si také