Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Zapomenutý batoh obsahoval 7,7 milionu

Zapomenutý batoh obsahoval 7,7 milionu
Obrovskou radost musel mít muž, který na čerpací stanici našel batoh s hotovostí ve výši 300 tisíc eur. Naopak zklamání mu přinesla informace, že možná nedostane ani nálezné. Sázet Sportku je jistější, než hledat zapomenutá zavazadla.
Batoh s hotovostí 300 tisíc eur zapomněl člen slovenské dozorčí rady společnosti Cargo Slovakia a bývalý ředitel slovenských železnic Štefan Hlinka. Na benzínové pumpě u města Štrba v okrese Poprad ho našel mladý brigádník Jaro.

Toho podle svých slov ani na vteřinu nenapadlo, že by si hotovost nechal a okamžitě volal dálniční policii. Už záhy po jejich příjezdu se však na benzínku vrátil i jejich skutečný majitel Hlinka, který policii tvrdil, že hotovost pochází z domu jeho zemřelé matky. Proč se ale po Slovensku pohybuje s tak vysokou částkou v hotovosti, už vysvětlit nedokázal.

Policie batoh zabavila a zahájila rozsáhlé šetření. Pokud bude prokázáno, že Hlinka k penězům přišel poctivě, získá nálezce 10 % z částky, tedy téměř 770 000 korun. Protože ale policie případ stále řeší a podle posledních zpráv má dokonce podezření na braní úplatků či praní špinavých peněz, je dost možné, že se brigádník Jaro svého nálezného nakonec nedočká.

Spíš než hledat a poctivě odevzdávat zapomenuté batohy s vysokou hotovostí se tak vyplatí sázet Sportku. Díky naší nejoblíbenější hře je Česko od ledna bohatší o 220 nových milionářů.

Místo koukání kolem sebe, jestli se někde neválí taška s miliony, vsaďte si radši Sportku online!

Přečtěte si také