Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

Na Kodiaqa se čeká i půl roku. Vy ho můžete mít hned – stačí si vsadit!

Na Kodiaqa se čeká i půl roku. Vy ho můžete mít hned – stačí si vsadit!
Od pátku 26. května do pátku 7. července máte možnost v rámci každého losování Sportky taky vyhrát jeden vůz Škoda Kodiaq. Celkem pro Vás máme připravených 16 aut. Pokud tedy v tomto období vsadíte plný tiket, jste automaticky ve hře a každém losování jeden sázející auto vyhraje.
Škodovka přivedla na trh svoje SUV Škoda Kodiaq a zájem je velký - na nejpopulárnější model se čeká až 33 týdnů. Vy ale takhle dlouho čekat nemusíte. Pokud Kodiaqa získáte v rámci losování Sportky, budete jej mít hned. Ceníková cena vozu je přes 700 000 korun a výbava je více než atraktivní.

Vyhrajte Kodiaqa. Vsaďte si Sportku online!

Ve hře je model Škoda Kodiaq Active 1,4 TSI (110 kW) se šestistupňovou převodovkou a pohonem na všechna čtyři kola (4x4). Nové SUV mladoboleslavské značky má už v základu 7 airbagů, palubní počítač Maxi Dot, elektrické ovládání všech oken, elektricky ovládaná vyhřívaná vnější zpětná zrcátka i automatickou dvouzónovou klimatizaci.

kodiaq3.jpg
 
Během jízdy v autě oceníte i infotaiment Swing s 6,5palcovou obrazovkou, bluetooth a osmi reproduktory. Model je navíc vybaven nadstandardem v podobě 18“ kol z lehké slitiny Triton a předních mlhových světlometů. Barva laku je pak krásná lava blue.

Tak nezapomeňte. Mimořádné slosování začíná 26. května a končí magickým datem 7. července 2017. Abyste měli šanci vůz Kodiaq získat, stačí si jen vsadit plný tiket Sportky a po losování si nezapomenout zkontrolovat svůj 18 místný kód.  Vsadit můžete například zde.

Přečtěte si také