Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

Na frekvenci pozitivních vln

Na frekvenci pozitivních vln
Nic prý není náhoda. Jak to jde dohromady se sázením? Zdá se, že těžko. Jak to ovlivňuje křížkování políček, stírání losů, jež nesou lidem štěstí?

V chytrých knihách se totiž píše, že psychika ovlivňuje náš život daleko více, než člověk dokáže přiznat, uvědomit si. A že víra v cokoli to cokoli jasně přitahuje. Platí také, že být dobře naladěn znamená život zvládat daleko snadněji a s větším úspěchem. Přemýšlím nad tím, kudy chodím. Jak být v pohodě, jak být přející, optimistická, šťastná a šířit to kolem sebe? A dostat se na frekvenci, která mi konečně dovolí okusit ten slastný pocit, kdy člověk pobíhá před televizí, nekoordinovaně poskakuje a vykřikuje citoslovce, jež by nevymyslel ani autor hororu? Prostě projančit si ten neuvěřitelný okamžik překvapení, kdy vyvádíte naprosto nedefinovatelně, bláznivě, sršíte radostí a neumíte přemýšlet, hlava to nebere. Vyhrát a šílet!

Ano, ano, chtěla bych vědět, jak přivolat výhru. Říká se, že psychika ovlivňuje vše, a že přání intenzivně prožívané se stává skutečností. Že věřit v cokoli je základem toho, že se věc podaří. A tak to zkouším. Ne že bych si přála topit se v penězích, ale proto, že přesně vím, co bych s nimi udělala. Radost svým blízkým. Užila bych si radost z jejich radosti. Položila bych také základy k odpovědi na otázky existenční jistoty a podarovala prostor k tomu, aby mé potomstvo mohlo dělat to, co ho láká a také investovat do projektů, které mají smysl a lidem přinesou užitek.

Znamená to cítit lásku k penězům, dočetla jsem se. Ale ne takovou, která je sestrou hamižnosti. Tím klíčem je láska k životu, k práci, tvoření hodnot. Vím, zní to jako klišé, ale na síle pozitivního myšlení přece jen něco je.  Jistá nositelka Nobelovy ceny míru napsala, že nejde o to, kolik dáváme, ale kolik lásky do toho dávání vložíme.

Asi na tom něco bude. Údajně všemi penězi na světě hýbe přitažlivá síla lásky a každý, kdo vydává lásku tím, že se cítí dobře a přeje to i druhým, působí na peníze jako magnet. Přitahuje je. Nejzávažnější příčinou, která brání čemukoli dobrému a ještě lepšímu je vysílání negativních pocitů, když se člověku nedostává úspěchu. Je proto vhodné najít způsob, jak mít ze svého já dobrý pocit a dostat se na nejvyšší frekvenci pozitivismu. Pracuji na tom, jak jen mohu.

Přečtěte si také