obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Na cestu kolem světa s Eurojackpotem!
Kromě možnosti vyhrát miliardové výhry, teď hrajeme v Eurojackpotu i o 10 cest kolem světa. Začínáme už v pátek, tak si vsaďte a jeďte kam vás srdce táhne.

Doplňková hra Cesta kolem světa je určena výhradně pro české hráče, kteří se účastní automaticky, bez jakéhokoliv příplatku. Za každý vsazený sloupec Eurojackpotu získává sázející jeden speciální kód ve tvaru PPPČČČČ (P = písmeno, Č = číslo) – právě tyto kódy pak budou předmětem slosování. A že za to ceny opravdu stojí, o tom ani na chvilku nepochybujte!

Půl milionu a naprostá svoboda

Pro šťastné výherce Sazka ve spolupráci s CK Fisher připravila speciální „cestovní“ poukazy v hodnotě 500 000 Kč. A navíc, každý výherce dostane absolutní svobodu v plánování své cesty. Půl milionu tak může použít zcela dle libosti, aniž by se řídili tím, co pro vybral a zkomponoval někdo jiný. Výherci nejsou limitováni katalogovou nabídkou, itinerářem ani časovým rozvrhem – jedinými stropy jsou půlmilionový rozpočet a fantazie.

Po stopách románových hrdinů

Že si to nedokážete představit? Vezměte si třeba našeho imaginárního výherce, pana Pytlíka. Tento nenapravitelný romantik je skalním fanouškem Julese Vernea. O své případné cestě má tedy dávno zcela konkrétní představu. Milerád by totiž věrně kopíroval kroky románových hrdinů z knihy Kolem světa za 80 dní.

Začal by proto v Londýně, odkud by se dopravil do Suezu, dále přes indická města Bombaj a Kalkata do Hongkongu, lodí do japonské Jokohamy, zaoceánským parníkem do amerického San Francisca, vlakem do New Yorku a hurá zpět do Londýna. Tenhle výlet by ho přitom s největší pravděpodobností nestál ani zdaleka celého půl milionu. Jako bonus by si tak mohl dát ještě dvoutýdenní luxusní nášup v podobě přepychové dovolené na Bali.

Lákavé? Tak si nezapomeňte vsadit Eurojackpot a můžete si také vyhodit z kopýtka. Cesty kolem světa losujeme od 26. srpna do začátku října. Více informací o soutěži Cesta kolem světa naleznete na stránkách Eurojackpot.cz.

Co vy? Kam byste se nejraději vypravili, abyste si splnili své cestovatelské sny a ukojili hlad po poznání?

Přečtěte si také