obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Mysli chvíli jen na sebe
V práci se snažíte zavděčit šéfovi, doma byste se pro rodinu přetrhnuli, kamarádovi vezmete telefon i nad ránem. Na ocenění sebe sama pod tlakem denní rutiny spousta z nás kašle. A to je špatně.
 
Ať se kupříkladu přihlásí ten, kdo se zase celý rok odbýval jídelníčkem z firemní závodky a nákupy dělal podle slevových letáků. Aha? Nejste z toho už unavení? Jasně, že jste. Chtělo by to změnu - a ta je, věřte nebo ne - na dosah.

Sazka totiž uvedla na pulty nové, zážitkové losy. A výhry jsou tak luxusní, že z toho jednomu přechází až mráz po zádech.


Máte jedinečnou možnost ochutnat jídlo z michelinských restaurací

alcron-4_1280x960.jpg

Tedy zařídit si s prominutím skutečné nebe v hubě. Jsou to jídla od kuchařů, kteří vaří prokazatelně nejlépe na světě a dokonce jim můžete nakouknout i pod pokličku. Třeba u nich odkoukáte něco, co pak upotřebíte i u sebe v kuchyni. Takže - hurá pro los, vidličku do ruky, a dobrou chuť!
 

Je libo uspořádat večírek roku


Mimochodem, kdo někdy nepřemýšlel, jaké by to bylo, uspořádak večírek roku, o kterém se budou vyprávět legendy. Představte si, že můžete udělat mejdan s rozpočtem sto padesát tisíc korun - na jeden večer. A co je možná ještě lepší, než ty peníze, že nemusíte vůbec nic zařizovat. Jen vymyslete, jestli to bude spíš pirátská párty, nebo upíří ples. Zbytek zařídíme my.

Sazka dokonce umí zařídit, abyste byli více člověkem


Jak? Naučí vás totiž další cizí jazyk. A kolik umíš jazyků.... Dál to znáte. Zaplatíme rodilého mluvčího, který vám dá měsíční intenzivku. A se vším všudy. Chcete se naučit španělsky? Tak to půjdete do restaurace na tapas a taky možná si zatančit ohnivé flamenco. To by bylo, aby nebylo.

Další zážitkový los jsou skzutečné lázně pro tělo i duši. Pro udřenou ženu je to něco jako sen. Masáž, kadeřník, manikúra, kosmetika. Taky vám pošleme domů paní na úklid a přidáme 5 tisíc kapesné, abyste si mohla koupit něco hezkého. Jo a děti, tak ty vám samozřejmě pohlídáme.

Tak stírat, a odpočívat!

Zdroj foto: Alcron
 

Přečtěte si také