obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Muž ze Zlínska vyhrál miliony - koupí si traktor
Už jste přemýšleli, za co utratíte svoji případnou výhru ve Sportce? Nemusíte se omezovat jen na nudnou klasiku. Inspirujte se na Zlínsku a pořiďte si traktor.
S milionovou výhrou můžete udělat hodně věcí. Vyřešit bydlení, koupit si auto, cestovat… O tom, že si za vyhrané peníze pořídí traktor, slyšíme od nových milionářů jen velmi zřídka. Vlastně vůbec. Nový traktor je ale přáním výherce ze Zlínského kraje, jemuž tiket ve Sportce přinesl něco přes dva miliony.

V podstatě můžeme napsat, že si novopečený český milionář svoji výhru pojistil – nenechal nic náhodě a využil možnost předplatného u Sportky. Vsadil si tak jeden sloupeček bez Šance na celkem dvanáct slosování. Všechno pak byla vlastní čísla. Tato strategie mu nakonec přinesla výhru 2 021 446 korun.

Protože ctíme anonymitu našich výherců, prozradíme jen, že náš výherce je středního věku, rozvedený a má dvě děti. Když se o výhře dozvěděl, nemohl tomu věřit a sázenku pro jistotu několikrát zkontroloval. Překvapení a potenciální nervozita ale rychle odezněly, takže nedošlo na paniku, že třeba cestou pro výhru tiket ztratí. Tady už měl výherce chladnou hlavu a dost možná i jasnou představu, co si za výhru koupí.

Jako odměnu si tedy pořídí již zmiňovaný traktor. A to jen tak ledajaký, půjde o značku Landini, která je vůbec nejstarším výrobcem traktorů v Evropě. Ital Giovanni Landini ji založil již v roce 1884. Traktory jsou zajímavé nejen svým designem, ale i barvou – typická je pro ně světle modrá barva.

Kromě nového traktoru se však pro našeho výherce moc nemění. Stále má za to, že zůstane stejným člověkem a stále má v plánu chodit do práce. Šťastný je nyní a šťastný byl i před výhrou. Jediným rozdílem tak bude nový pracovní obr zaparkovaný před domem.

Přečtěte si také