obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Muž dychtí po ptačím trusu, kvůli štěstí
Angličan se právě prochází po ulici, možná si hvízdá – je krásně a on se cítí plný sil. Vtom jeho štěstí naruší nestydatý holub, který mu jaksi...přímo na hlavu.

O ptačím trusu na hlavě ví ovšem muž své. Už od mala mu mamá tloukla do hlavy: „Johne, jak tě po.... pták, je to dobrý znamení!“. John nepochybuje a spěchá do nejbližší trafiky. Kupuje stírací los, stírááá…a výhra, 24 liber je doma!

Vyjde to znovu, tentokrát bere víc

Ve víře, že ho potká znovu, zkouší muž za týden procházet identickou trasu. Plesk! Neví, zda je to holub z minulého týdne nebo nějaký jeho příbuzný, hlavně, že vykonal potřebu přímo na jeho temeno. Šup do trafiky, koupit los a…tramtarará, druhá trefa muži přinesla celých 444 liber! Příběh, kterému je těžké uvěřit ale pokračuje.

Smutný konec ornitologa amatéra

Natěšený muž je namlsaný, těší se, co bude příště. Zkouší proto bloudit stejnými trakty a doufá, že jeho hlava opět poslouží jako ptačí WC. Má smůlu, plynou týdny, měsíce a roky, po něž ptáci jeho svádění ignorují. Podle očitých svědků tam milovník holubů chodí stále, oči prosebně upřené k nebesům doufá, že dobří holubi se vracejí…

Foto: Wikipedia (ano, víme, že jde o racka a ne holuba, holubi došli)

Přečtěte si také