obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Mladý Brit rok po výhře: „žádná válečka na pláži“
Mladý Brit Jamie Kay má za sebou „naprosto šílený rok“, jak sám říká. Je to totiž dvanáct měsíců, co si koupil los a v britské National Lottery vyhrál milion liber, zhruba třicet milionů korun. Jak se mu žilo a co všechno je dnes jinak?
Když se dozvěděl, že je milionář, byl Jamie teprve devět týdnů otcem. „Když se nám narodil syn, byl to bezpochyby nejhezčí den v mém životě. Já i má žena jsme byli v době, kdy jsem vyhrál, čerstvými rodiči a nic kolem nás vlastně nezajímalo. Nenapadlo by mě, že přijde den, který bude na chvíli podobně důležitý,“ říká Jamie.

Krátce po výhře si chtěl koupit nový vůz. A má ho, v garáži parkuje Mercedes. Garáž má u svého nového domu. I tento plán Jamie splnil, když chtěl za výhru pořídit pro svou rodinu lepší bydlení.

obr-Story-3-zdroj-bournemouthecho-co-uk-(1).jpg

Před výhrou pracoval jako pokrývač. S milionem liber na kontě koupil jednu z místních firem a začal podnikat. „Takže žádná válečka na pláži s milionem v kapse,“ říká s úsměvem mladý Brit.

I když to byl zběsilý rok, Jamie si našel čas, aby si vzal svou dlouholetou partnerku a matku jejich syna. Dopřál ji pohádkovou svatbu v místním kostele. „Byl to naprosto šílený rok, ale krásně šílený,“ uzavírá Brit.

Pokud chcete zažít něco podobného i vy, kupte si taky los jako Jamie. Zkuste třeba oblíbeného Rentiéra nebo Velkou černou perlu, můžete štěstí v losech zkusit i online. Hodně štěstí.

Zdroj foto: bournemouthecho.com, lottery 24.com

Přečtěte si také