obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Mladá maminka výhru snad tušila. Sázenku si podepsala a schovala do kasičky
Maminka dvou dětí vyhrála ve Sportce 2 113 894 korun. K výhře ji pomohlo štěstí i zodpovědnost - o svůj tiket se totiž starala přímo ukázkově. Její příběh tak můžete brát i jako dobrý tip, jak s výherním tiketem nakládat. Protože teď jste dvoumilionové výhře blíž než kdy dřív, díky tomu, že ve Sportce garantovaně vyhraje v každém losování 5 lidí 2 miliony - hra 100x 2 miliony trvá do poloviny října.

Tomu, že vyhrála, nemohla zpočátku vůbec uvěřit


Poté, co si zkontrolovala tažená čísla, si musela několikrát zkontrolovat i vlastní tiket. Teprve pak jí začalo docházet, že se štěstí tentokrát usmálo právě na ni. Tím prvním, kdo se o její výhře dozvěděl, byl manžel.

„Myslím, že mě výhra nezmění,” svěřila se sázející. „Jedinou změnu, kterou vnímám už teď, je větší pocit štěstí a pohody, díky výhře ve Sportce jsme já i moje rodina lépe finančně zajištěni.” A dodává, že ve svém životě měnit nic nehodlá.

Maminka, která se stará o 2 děti, sází jen příležitostně. Poprvé si pro tiket Sportky došla asi před 5 lety a její dosud největší výhra činila 867 korun. Tentokrát si sázenku koupila v obchodě po cestě z nákupu (krom běžných prodejních míst si Sportku můžete vsadit i na pokladnách obchodů Tesco, Penny Market či COOP).

Možná už v předtuše, že to vyjde, dávala na sázenku bedlivý pozor


Protože se obávala, že ji ztratí, schovala tiket do kasičky. Ještě před tím ale na zadní stranu vyplnila své nacionále – to by měl udělat každý majitel podané sázenky. V případě, že bude kombinace zvolených čísel na tiketu výherní, vyplněním údajů předcházíte jakékoliv možné mýlce či nesrovnalostí ohledně právoplatného výherce.

A jak výherkyně, která je za posledních 12 měsíců díky Sportce už 115. milionářkou, se svými nově nabytými 2 miliony naloží? Jedno je jisté, splní si sen a již brzy se s celou rodinou přestěhuje do lepšího bydlení! Část výhry pak investuje zpátky do Sportky, protože jak se svěřila, se sázením teď určitě nepřestane.

Na dvoumilionovou výhru si teď ale můžete sáhnout taky. V každém losování Sportky navíc losujeme z čísel sázenek 5 garantovaných dvou-milionářů. A na to si vsaďte.

Přečtěte si také