Mít tak půl milionu a vyrazit na dovolenou snů

17.02.2017 / 08:31
O Cesty kolem světa hrajeme v Eurojackpotu až do poloviny března a v každém losování jich pro vás máme připravených rovnou deset. Mluvili jsme už i s několika výherci a jejich příběhy vám přinášíme.
Velkou radost přinesla výhra paní Aleně z Prahy, která si se svým novomanželem mohla užít exotickou svatební cestu: „Maledivy překonaly naše očekávání. Nejvíce jsme si užili šnorchlování a plavání v krásně průzračném moři. Ohromila nás také místní kuchyně, pochutnávali jsme si každý den. Zajímavé byly i písčité duny na konci ostrova Kanifushi - při odlivu se dalo dojít skoro až na další ostrov. Nádhera.A jaké jsou další cestovatelské plány novomanželů? Mimo jiné podívat se za „velkou louži“. 
Také další výherkyně paní Brigita se s přítelem vydala na Maledivy a svoje zážitky nám povyprávěla.Jeli jsme na nádherný atol do pětihvězdičkového rezortu. Úžasný byl například živý koncert místní kapely, která hrála známé songy za svitu superměsíce. Šnorchlovali jsme každý den, ryby nám jedly z ruky.“ To jsou zážitky, na které se nezapomíná, pár má jasno i v dalších cestovatelských plánech: „V létě pojedeme s dětmi na rodinnou dovolenou do Řecka. Také bychom chtěli jet do Singapuru a projet Indonésii na velké jachtě.Pan Jan ze severní Moravy se s rodinou vydal do turisticky oblíbeného Egypta: „Není to naše úplně vysněná destinace, ale chtěli jsme odjet co nejdřív, užít si v listopadu nějaké to teplo. Zvolili jsme klasickou dovolenou v Egyptě. Další plány jsou určitě zajímavější. Chtěl bych se podívat na Kubu, se synem do Londýna a s mými rodiči i celou rodinou na Mallorcu.“Už víte, kam byste vyrazili vy?
comments powered by Disqus
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookie. Rozumím
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět