obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Mimořádná slosování Sportky: milionové výhry i extra porce zábavy
Konají se mimo pravidelné slosovací dny, lákají zkušené i sváteční hráče a vždy se váží k nějaké zajímavé události. Na co dalšího se můžeme těšit?


 
O Velkém pátku si křesťané připomínají ukřižování Ježíše Krista, na jehož památku se konají obřady. Podle pověr je však tento den magický a spojen s kouzly. Voda z horských pramenů se má měnit na víno a v přírodě se otevírají poklady. Poklad v tento den (25. 3. 2016) čekal také v mimořádném slosování Sportky. A i když tentokrát nikdo netrefil všechna čísla, našel se hráč, který jich uhodl 5 a odnesl si téměř milion korun.
 
Rok 2016 je nakloněný také všelijakým astronomickým jevům. I těm věnujeme některá z mimořádných slosování Sportky. Vsadit si můžete třeba k příležitosti některé z noci padajících hvězd. Těch je letos požehnaně. Nejprve to budou Lyridy (22. 4.), později se můžeme těšit ještě na Perseidy (12. 8.), Orionidy (21. 10.), Leonidy (11. 11.) a nakonec Geminidy (16. 12.). Tak si něco přejte, třeba se to splní.
 
Co dalšího nás letos ještě čeká? Mimořádné slosování k oslavě fotbalového Euro 2016 či letních olympijských her v brazilském Rio de Janeiro, či slosování na pátek 13! Máme se nač těšit…

Počítejte ale s tím, že na mimořádku se nevztahuje možnost předplatného a musí se vsadit zvlášť. Kompletní kalendář mimořádných slosování Sportky je k dispozici na stránkách SAZKY.
 

Přečtěte si také