obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Miliony se dají vyhrát ne jednou, ne dvakrát, ale i čtyřikrát
Chtěli byste si vsadit, ale říkáte si, že to nemá cenu, protože nemůžete nikdy vyhrát? Omyl. Známe lidi, kteří vyhráli dokonce dvakrát, třikrát, čtyřikrát.
 A ve všech případech nešlo o žádné drobné.  I milion se dá vyhrát několikrát. Posuďte sami. Tady jsou někteří ze šťastlivců:
 

Američanka Joan by mohla sázení a stírání losů vyučovat


Nejvíc peněz vyhrála v roce 2010, když na jejím účtu skončilo deset milionů dolarů. Hodně velká klika, říkáte si. Joan ale tehdy vyhrála už po čtvrté. O něco dřív už Joan vyhrála postupně pět, dva a tři miliony dolarů. Nutno podotknout, že Američanka šla štěstí naproti. Údajně si koupila desítky tisíc tiketů a losů.
 

Robert vyhrál zatím "jenom" dvakrát

Robert-H.png

Podařilo se mu to ale v jednom jediném roce. Pokaždé vyhrál milion dolarů. Za první výhru si koupil dům a splatil dluhy. Druhá výhra ho tak překvapila, že musel chvíli přemýšlet, co s ní. Ale nakonec se rozhodl pro novou motorku.


Vysloužilý voják Ernest si rád kupuje losy

Ernest-P.png

I když byl už v důchodu, pořád si ještě přivydělával jako recepční v jedné telekomunikační firmě. S tím ale přestal hned, když setřel svůj los a zjistil, že vyhrál milion dolarů. O pár měsíců se situace opakovala. Další setření a další milion. Ernest dokonce tvrdí, že v obou případech byla vítězná čísla naprosto shodná.

Tady musí zaváhat i ten největší pesimista. Tak to zkuste!
 

Přečtěte si také