obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Milionářští mazlíčci
I slavné celebrity mají své mazlíčky. Ať už to jsou psi, kočky, leguání, slepice nebo tygři. A taky se o ně náležitě starají. Často jsou pro ně totiž něco jako děti.

V Hollywoodu jich žije hned několik. Třeba hvězda jednoho z nejslavnějších seriálů devadesátých let Beverly Hills 902 10, Tori Spelling. Ta si pořídila slepici. Ano, čtete správně. Má chundelatou slípku. Nosí ji místo kabelky a vypadá jako chlupatá koule. Ale Tori se za ni nestydí, právě naopak. Je to pravděpodobně nejlíp oblékaná slepice planety. Herečka jí totiž šije modely ze svých šatů, které ji už omrzely. A navíc dala slepici jméno Coco.

To je ještě ale slabý odvar. Čivava dědičky hotelového impéria a profesionální celebrity Paris Hilton Tinkerbell - má svou vlastní boudu. Samo o sobě je to u čivavy zvláštní. Ale tahle bouda má dvě patra a 28 metrů čtverečních. Jen tak pro zajímavost – u nás v Česku existují jednopokojové byty, které měří polovinu, než tahle psí bouda pro čivavu… A cena? Šest a půl milionu korun. Tinkerbell má ve svém domečku nábytek, šatní skříň i křišťálový lustr.

Slavná americká moderátorka Oprah Winfrey pak svým pěti psům pořídila vlastní kuchaře a chůvy. Každý z nich má i svou internetovou stránku. To asi proto, aby svět věděl, co je u nich v životě právě nového…

O své zvířectvo se docela dobře starají ale i české celebrity. Labradorka Evy Decastelo si jednou za čas užívá bahenní lázeň. Další pak nechávají svým psům třeba lakovat nehty nebo barvit srst…

No, každý ať posoudí sám. Zásadní ale je, že nejen milionáři se mají dobře. Jejich peníze si užívají i zvířata.   

Přečtěte si také