Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Milionáři touží po chudé Popelce

Milionáři touží po chudé Popelce
Zatímco většina milionářek vyhledává stejně bohaté či zámožnější protějšky, preference milionářů mužů se v tomto ohledu liší.
Aktuální studie internetové seznamky pro dolarové milionáře MillionaireMatch.com se snažila odhalit ideální prototyp partnera zámožných lidí (žen i mužů). V rámci průzkumu bylo dotazováno téměř 15 000 zaregistrovaných členů výše zmiňované seznamky. Výsledky přitom odhalily, že zatímco zhruba 4/5 bohatých mužů (79,6 %) preferují spíše „chudší“ partnerky, většina bohatých žen (84,5 %) chce randit s člověkem, který je na tom materiálně podobně – dalším milionářem.
 

Muži chtějí křehkou a zranitelnou bytost

Jedním z důvodů, proč milionáři preferují chudší dívky, může být to, že touží po partnerce, o níž by mohli pečovat. Finančně nezávislí muži se o své bohatství touží podělit. Ženy milionářky to mají jinak. Nechtějí chudé muže, nechtějí se o nikoho starat a dávají přednost partnerům slibujícím podobnou finanční stabilitu.

Průzkum se zabýval také eventuálním manželstvím. I zde byly ženy milionářky daleko opatrnější. Celých 82 % z nich by v případě vstupu do svazku manželského požadovalo sepsání předmanželské smlouvy, u mužů to bylo jen 17,4 %.

Kdybyste byli dolaroví milionáři, hleděli byste při hledání partnera na majetek nebo by vám to bylo jedno?

Přečtěte si také