obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Milionáři mají vlastní on-line seznamky
Na internetu najdete celou řadu seznamek, některé jsou přitom vyhrazeny jen těm nejbohatším. Které to jsou a máte i vy šanci najít tam svého milionáře či milionářku?

Mezi nejznámější globální a plně virtuální naleziště potenciálních partnerů s šestimístným zůstatkem na účtu patří například MillionaireMatch.com, Sugardaddie.com nebo DateAMillionaire.com. Na všech těchto stránkách si na své přijdou především ženy, které hledají zámožné muže, takové, kteří je dokáží materiálně zabezpečit.

Nic pro vás? Zkuste seznamku Richwomen.org, kde je to přesně naopak. Bohaté ženy tam totiž hledají „normální“ muže.

Randění na internetu už není tabu

Nejsme si jisti, zda bychom jakožto milionáři svěřovali své osobní informace podobným webům, ale smysl to dává. Bohatí lidé jsou často zaneprázdněni podnikáním, vedením firem a další prací, takže nemají čas chodit do barů či klubů a účastnit se jiných konvenčních sociálních aktivit, během nichž by mohli narazit na potenciální partnery.

Takhle si zkrátka založí profil a ihned jsou na trhu nezadaných. Velmi praktické. Navíc je to často opravdu levné. Většinou jen zaplatíte poměrně nízký členský poplatek a je to (např. na MillionaireMatch.com jde o 20 dolarů měsíčně). Kdyby milionář kontaktoval klasickou seznamovací agenturu, vyjde ho to často i na tisíce dolarů.

Faktem je, že na podobných stránkách mají často profil i opravdové VIP osobnosti – od generálních ředitelů renomovaných firem, přes známé sportovce, až po herecké celebrity. Na MillionaireMatch.com byl jednu dobu k vidění například takový Charlie Sheen…

Tak co, zkusíte své štěstí na některé z internetových seznamek pro milionáře?

Přečtěte si také