obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Milionářem snadno a rychle
Možná přemýšlíte, kde je chyba, že jste ještě nezbohatli a spoustu času trávíte vymýšlením, jak byste změnili svůj život. Cesta k nejméně šesti nulám na kontě ale mnohdy není tak trnitá, jak by se mohlo na první pohled zdát.
Máme pro vás opravdu netradiční tipy a vsadíme se, ostatně, to my rádi, že některé věci vás překvapí. Čím? Tím, jak jsou vlastně jednoduché.
 
Ráno vstanete, odhodíte peřinu, umyjete se, oblečete, nasnídáte a vyrazíte do práce. Něco v tomto výčtu chybí. Tipnete si co? Problém je hned v druhém bodě. Chleba se totiž láme už tady.

Je dokázané, že lidé, kteří si každé ráno ustelou postel, než odejdou z domu, mají daleko větší šanci v životě uspět a tím i získat víc peněz.

Údajně mají šanci vyšší o neuvěřitelných 207 procent, že se stanou milionáři.

Pointa je jednoduchá. Kdo si umí udělat pořádek v naprosto základních věcech, má dobrou startovací pozici pro řešení věcí složitějších. Je dokázáno, že lidé, kteří si stelou postel, umí lépe hospodařit, jsou produktivnější a celkově se jim daří líp než těm, kteří večer vlezou do stejného brlohu, jaký v posteli ráno zanechali. A to nemluvíme o tom, když si nečekaně přivedete návštěvu.
 

Večeřte s rodinou

S večerem pak souvisí další důležitá věc, vlastně taky úplně jednoduchá – večeřte se svými blízkými. Z toho plyne jasné ponaučení, nepracujte dlouho do noci. Čas, který strávíte se svými blízkými, vás nabije. Pokud teda nejste se svým protějškem na nože a děti vám z klidné večeře neudělají bojovku.

A do třetice jednoduchá změna životního stylu. Že máme cvičit posloucháme pořád. Ale ono to není o tom, jít do posilovny, tam trhnout rekord v nadhozu a v sádrovém korzetu se vrátit domů. Stačí patnáct minut denně obyčejného cvičení, klidně doma na koberci. Třeba zrovna při jízdě na rotopedu dostanete ten pověstný nápad za milion a zbohatnete.

Přečtěte si také