obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Miliardářská posilvestrovská kocovina
Normální lidé kocovinu léčí především za pomoci růžového zázraku (pilulky proti bolesti) a babských rad. Miliardářům se v tomto ohledu nabízejí daleko širší možnosti…

V Eurojackpotu je momentálně přes půl miliardy korun. I vy se tak můžete zařadit po bok miliardářů a léčit kocovinku trochu jinak…

Klín klínem aneb vyprošťovák

Razí-li dotyčný miliardář heslo, že hladinku je třeba udržovat, rozhodně nebude pít kdejaký patok. Mlsný jazýček miliardáře pozná kvalitu a rád si jí dopřává. V rámci svérázné léčby kocoviny po Silvestru prožitém ve všech časových pásmech pije třeba nejdražší jednosladovou whisky světa, která existuje jen ve čtyřech exemplářích (12 600 000 Kč). Když má chuť na dobrý drink a nechce si kazit den jen vodkou s džusem, dá si koktejl od profesionálního barmana v pohodlí vlastního obýváku (480 000 Kč) nebo si dopřeje pivo z vlastního pivovaru (6 000 000 Kč), protože to mu sedí přeci nejlíp a je v sudech připravené přesně pro miliardářský vytříbený jazýček. Ti akčnější miliardáři pak rovnou vyrazí na párty – třeba do Vegas (1 090 000 Kč) nebo na Ibizu (935 000 Kč).

Léčba jídlem

Má-li miliardář alkoholu už opravdu po krk, raději to zají a užije si kvalitní gastronomický zážitek. Po opici jsou přitom chutě opravdu nevyzpytatelné, a tak možná použije klíče od vlastního Mekáče (20 000 000 Kč) nebo vlastní cukrárny (35 000 0000 Kč), protože krutý den s kocovinou je fajn si osladit. Případně si miliardář vyrazí na žranici do San Sebastianu (760 000 Kč), to je totiž ráj gastronomie, kde Michelinské hvězdy rostou na stromech a navíc je to krásné město ve Španělsku, tak se může večeře na pár dnů protáhnout. Nakonec do práce, stejně jako miliardář, nespěcháte.

Univerzální léčba, miliardář nemiliardář

Ani miliardáři však nejsou nadlidé, a tak na ně funguje i to, co na zbytek populace. Aby se zbavili kocoviny, měli by hodně pít, doplňovat vitamíny a minerály, dát si zdravotní procházku nebo si pochutnat na česnečce. A když je nejhůř, i oni možná slupnou jeden růžový zázrak.

Jak s posilvestrovskou kocovinou bojujete vy?

Přečtěte si také