obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Miami Beach 33109. Adresa, kterou bystě měli znát
Dolaroví milionáři jsou opravdu zajímavá partička. Mluví se o tom, jak jsou skromní, pracovití a zábavní. Některé známe z médií, jiní naopak pozornost příliš nevyhledávají. Kde vlastně bydlí a kolik aut mají v garáži? A kolik jich je svobodných? Kdo hledá dobrou partii, ať čte dál. Kdo nehledá, ať čte taky. Ať ví, co všechno je k mání.
V devadesátých letech frčel seriál Beverly Hills 90210. Kdo neznal Brendu s Dylanem nebo nevěděl o tom, že se správňák Brandon dost opil, byl fakt mimo. Adresa, podle níž se seriál jmenoval, skutečně existuje. Je to jedna z luxusních čtvrtí v Los Angeles. Doby, kdy bohatí Američané bydleli výhradně pod hollywoodskými kopci, jsou ale dávno pryč.

5325-Fisher-Island-Dr-5325-Miami-Beach-FL-33109-2550000-2.jpg

Teď je potřeba zapamatovat si novou čtvrť, a to úplně jinde. Na lov úspěšných a bohatých se vydejte na Floridu, konkrétně do Miami Beach 33109. Právě tady je největší koncentrace dolarových milionářů ve Spojených státech. Pro nás Evropany to má jistou výhodu. Stačí zaletět na východní pobřeží, které je podstatně blíž než Kalifornie na západě.

2383ae49d2845fe883467a88bc85ac40l-m1xd-w640_h480_q80.jpg

Než vyrazíte za mužem nebo ženou svých snů, měly byste vědět ještě další věci. Nečekejte, že vás sveze hned na prvním rande v luxusním bouráku. Statistiky uvádějí, že jezdí často v obyčejných autech. Nikde se už ale neříká, že na jedno jejich obyčejné auto připadá zhruba osm těch uxusních za miliony. Takže na auto hned nedejte. Lamborghini je na obzoru.

A o kom přesně že se bavíme? Většina amerických dolarových milionářů má na účtu do pěti milionu dolarů. A bohužel, většina z nich je ženatá nebo vdaná.

Pokud zbohatnete díky loterii, budou vám tyto statistiky vlastně asi úplně jedno. Hodně štěstí!

Zdroj foto: World Property Journal, California rich

Přečtěte si také