obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Mechanik si byl výhrou jistý
Automobilový mechanik a závodní jezdec mohl slavit poté, co v březnu letošního roku v loterii EuroMillions vyhrál zhruba 3,75 miliardy korun (téměř 108 milionů liber). O tom, že vyhraje, byl podle svých slov přesvědčený.

Neil Trotter z jihovýchodní Anglie (hrabství Surrey) si byl svou výhrou jistý natolik, že během pátečního oběda kolegům sdělil: „Zítra touhle dobou budu multimilionářem“. Všichni to samozřejmě brali jak nadsázku, Neil se však nemýlil.

Mysleli, že pil

Ještě téhož večera se dozvěděl, že je jediným výhercem ohromného jackpotu. „Vždycky jsem věděl, že vyhraji velké peníze, dobrý pocit mě doprovázel po celý týden. V pátek večer jsem byl doma, když jsem se podíval na hodinky a řekl si, že losování už muselo proběhnout. Vytáhl jsem sázenku, abych zkontroloval výherní čísla a ta se shodovala! Své partnerce Nicky jsem řekl, že jsme to dokázali a vyhráli v loterii. Odvětila, že mám sklapnout a nechovat se jako blbec,“ líčí s úsměvem šťastný Neil.

Nicky pak zkontrolovala čísla společně s Neilem, a když viděla, že opravdu vyhráli, začala křičet radostí. Neil následně zavolal otci, aby se s ním také podělil o radostnou novinu. „Ten mi řekl, že se nemám chovat jako idiot a měl bych omezit pití – přitom jsem ten večer neměl ani kapku. Když mu došlo, že si nedělám srandu, nenacházel slova,“ dodává Neil.

Za výhru koupí sportovní auta

Asi není velkým překvapením, že Neil, jakožto velký fanoušek silných motorů, hodlá za výhru nakoupit také auta. Za část peněz hodlá pořídit sbírku skvělých vozů, mezi nimiž by rád viděl i některý ze supersportovních automobilů. Jako příklad zmiňuje například špičkový model McLaren F1. „Na trhu je k dostání řada úžasných vozů – v novém domě budu muset zřídit pořádně velkou garáž,“ vtipkuje Neil.

Foto: Mirror.co.uk

Přečtěte si také