obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Mauricius nebo raději zážitek z tenisového turnaje?
Během Cesty kolem světa si splnili, co je jen napadlo a užívali si svobody. Přesvědčte se sami.

Z jižní Moravy až na Marucius...a tím to teprve začíná


Když si díky Eurojackpotu, Cestu kolem světa výherce Roman přebíral, měl v plánu s přítelkyní projet evropská města. Chtěli vidět Londýn, Paříž, Řím a pak vyjet za exotikou třeba na Maledivy. S rodiči a přáteli zase snili o safari. První část si užil na Mauriciu, a když říkáme užil, tak myslíme užil v miliardářském stylu. Čekal na ně hotel s pěti hvězdami, samozřejmě all inclusive a zvládli i poznávací výlet.
 
"Řídil jsem sám rychločlun, jel na lodi s proskleným dnem...je toho hodně. Hlavně ta nádherná příroda, moře, bílý písek, korály, úžasný hotel. Skvělé byly i ty výlety po ostrově, hory, vodopády, zkrátka ráj na zemi," vyprávěl po svém návratu výherce Cesty kolem světa Roman."Tím největším zážitkem bylo asi setkání s opicemi a řízení rychlostního člunu. A ty opice jsou divoké, volně žijící, žádní ochočení kamarádi. Měl jsem upřímně strach, ale vyšlo to a nic se mi nestalo," doplňuje nadšený cestovatel.  Pro Romana bylo nejúžasnější moci si plánovat zážitky a nemuset se téměř ničím omezovat, užíval si zkrátka volnost. Společnost mu dělala přítelkyně Veronika.

"Dovezl jsem si i skvělou historku. Místní šofér nás po nastoupení do auta uvítal slovy: dobrý den krásná kočka, dobrý den pane. Docela nezvyk slyšet to 10 000 kilometrů od domova od místního pána."  


Nebo je libo raději vyrazit na sportovní akci?


Výherce Cesty kolem světa, pan Jiří z Plzeňska se rozhodl zaletět se podívat do překrásné Paříže na tenisový turnaj Roland Garros. A poslal nám pár fotek:

Tady je na Centrálním kurtu Philippa Chatriera a za ním se už rozcvičuje světová tenisová dvojka Andy Murray.Dokonce získal i dárek od Báry Strýcové...A ano takhle vypadal herní pavouk na světovém turnaji.Vynechat nemohli na výletě s bratrem ani Eifelovku.A kam se ještě díky výhře Cesty kolem světa v Eurojackpotu chystá? Zamíří asi k protinožcům podívat se na slavné Australian Open.
 

Přečtěte si také