obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Matka čtyř dětí milionářkou
Tvrdě pracovala, aby si vidělala peníze na cestu do Austrálie a mohla tak konečně navštívit svou nejstarší dceru, kterou přes půl roku neviděla. Osmačtyřicetiletá Angličanka už pomalu přestávala věřit, že se jí to podaří.
Štěstí se ale snažila jít naproti loterií. „V neděli ráno mi zapípal mobil. Myslela jsem, že to bude zase jen nějaký nevyžádáný email. Ale nedalo mi to a podívala jsem se, co to je. Zjistila jsem, že je to email od Národní loterie,“  říká Susan. „Stálo tam, že jsem vyhrála. Nemohla jsem tomu vůbec uvěřit, ale byla jsem v sedmém nebi,“ dodává.Susan byla tak rozrušená, že nemohla spočítat, kolik nul vlastně suma má. „Šla jsem za synem, aby se podíval do mé pošty. Já viděla rozmazaně a mysela si, že jsem vyhrála tisíc liber. Byla jsem v šoku, když mi syn řekl, že těch nul je tam šest a že jsem milionářka,“ popisuje Susan zlomový bod jejího života. „I když bylo teprve šest hodin ráno, tančila jsem po celém domě a zpívala si: jsem milionářka, jsem milionářka.

V práci dala okamžitě výpověď. Hned věděla, že se vydá za dcerou Joannou. Kromě ní má ale další tři děti. Chce co nejrychleji doplatit hypotéku a pomoci nejstaršímu synovi s vlastním bydlením. Co koupí zbylým dvěma dětem se Susan zatím ještě nerozhodla. „Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohla mít takové štěstí, ale to jen dokazuje, že vyhrát může opravdu každý,“ uzavírá Susan.


 

Přečtěte si také