obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Manželka nakupovala, on zkusil štěstí
Dlouhou chvíli v nákupním centru si muž z Nového Zélandu během čekání na svou choť rozhodl zkrátit vsazením loterie Lotto. Vyplatilo se, pár je nyní bohatší o 20 milionů dolarů.

Čekání na shopaholičku zmůže nejednoho muže. Nuda při něm přepadla také Novozélanďana z města Pukekohe. Koupil si tedy loterní tiket, dal si jej do kapsy a dál se jím nezabýval. O pár dnů později se podobná scéna opakovala. Žena posedlá nakupováním vyrazila mezi regály a muž se nudil. Vtom si vzpomněl na los v zadní kapse kalhot. Aby se neřeklo, šel s ním k samoobslužnému skeneru pro ověřování výherních tiketů. Ten mu sdělil, že je "Výhercem první kategorie". Jsa od přírody pesimistou, domníval se muž, že mu štěstěna přihrála pár desítek dolarů.

Ženě koupil nové auto

Zašel tedy přímo za pokladní a požádal jí o ověření tiketu. Ta jej projela skenerem a hlasem rozechvělým nadšením se zeptala: "Víte, kolik jste vyhrál?" Muž odpověděl, že nemá tušení. "Právě jste vyhrál 20 milionů dolarů!" Vyjekla extatická pokladní. Šokovaný muž se nezmohl na odpověď, až o několik dní později si uvědomil, co se vlastně stalo. Ačkoli se rozhodl zůstat v anoymitě, jednu věc na sebe přece jen prozradil: "Auto mé ženy pomalu dosluhuje, myslím, že jí jako první koupím nové."

Přečtěte si také