Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Manažeři brali jackpot, teď pomáhají

02.01.2015 / 17:00
Trojice vyšších manažerů si v roce 2011 rozdělila jackpot z Americké loterie Powerball. Peníze si ale nenechala jen pro sebe. Takových 254 milionů dolarů (zhruba 5,08 miliardy korun) děleno třemi je ale pořád slušný balík.

Podle slov tří přihlásivších se výherců měli danou částku rozdělit ještě s jedním společníkem, který však toužil zůstat v anonymitě. Smutní z toho ale nejspíš stejně nebyli. Greg Skidmore, Brandon Lacoff a Tim Davidson pracují (nebo spíš pracovali) v makléřské firmě Belpointe se sídlem v americkém Greenwichi. Zkušenosti se správou majetku jim nechyběly, a možná proto finance neprošustrovali jako mnozí jiní.

Zodpovědně pomáhají druhým

Za peníze zřídili například trust fond, který sloužil k distribuci prostředků na pomoc válečným veteránům. Hned od počátku proklamovali, že filantropie jim není cizí, a že hodlají přispět těm, kteří to potřebují. Uvědomují si své štěstí, ale zároveň cítí zodpovědnost, aby s penězi naložili co nejlépe a pomohli lidem, kteří se bez ni neobejdou. A za to jim tleskáme.

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět