obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Manažer baru vyhrál milion
Pětapadesátiletý Kevin, manažer v jednom britském baru, pracoval přes vánoční svátky a Nový rok od rána do večera, aby si vydělal na dovolenou v Thajsku. Potřeboval peníze nejen na cestu, ale chtěl s sebou mít i slušné kapesné a volno si pořádně užít. To ještě netušil, že v době, kdy bude do Thajska odjíždět, už tolik peníze řešit nebude.
Krátce před odjezdem na tří týdenní dovolenou si Kevin vsadil. Ke svému naprostému šoku zjistil, že jeho tiket vyhrál a už má hodnotu jednoho milionu liber. „Nemohlo to přijít v lepší čas. Na dovolenou jsem dlouho šetřil a teď si nemusím dělat s penězi vůbec žádné starosti. Ubytuju se v tom nejlepším pokoji, který v hotelu bude a bude to prostě dovolená snů,“ říká Kevin.

Dovolená je podle něj také vynikající příležitostí, jak si dobře promyslet, co s vyhranými penězi udělá. Je to prý všechno ještě moc čerstvé a pořád nevěří, že je milionář. Jako vášnivý golfista má ale v jednom jasno. „Nová sada golfových holí a nové auto budou bezpochyby hodně vysoko na seznamu,“ říká Kevin.

Ani tučné konto Kevina prý nepřiměje skončit s prací a taky bude dál sázet. Je to totiž už jeho druhá výhra, ta první byla sice jen sedmdesát liber, ale Kevin věří, že pokud mu to vyšlo už dvakrát, vyjde to i potřetí.
 

Přečtěte si také