obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Mamince přivezly kromě dárku i výhru
Přemýšlíte, co dát své mámě k narozeninám? Následující příběh vás jistě inspiruje. Roisin, čtyřiačtyřicetiletá žena v domácnosti se Severního Irska, si dlouho lámala hlavu nad tím, co kopit své matce k narozeninám. S dcerou na konec vymyslely, že jí koupí mobil a rozjely se pro něj do města.
Po cestě ale zahlédly ceduli s výší jackpotu jedné britské hry a hned měly jasno. K mobilu ještě něco přidaly.
Roisin se rozhodla dát své matce vyplněný tiket, vsadila svoje oblíbená čísla, která zaškrtla už mnohokrát předtím.

Za pár dní nastal den D a rodinná oslava. Roisin s dcerami nasedla do auta a vyraziya za město. Po cestě se rozhodly zkontrolovat tažená čísla. Zjistily, že jejich tiket vyhrál,  a že oslavenkyni vezou kromě mobilu i 285 tisíc liber, v přepočtu víc než 8 milionů korun.

Roisin musela ihned auto zastavit. „Zaparkovala jsem u krajnice, protože jsem se bála, že nabourám. Informace o výhře mě opravdu rozrušila. Hned jsem volala manželovi, který tomu nejdřív nevěřil,“ vzpomíná Roisin na osudný den. „Když jsme dojeli k matce, která slavila ten den 73. narozeniny, řekla jsem jen „všechno nejlepší a vyhráli jsme v loterii“,“ dodává.

Oslavy tak byly hned dvě a trvaly dlouho do noci. Celá rodina už má řadu plánů, jak peníze utratit. Jako první pojedou na výlet do New Yorku, kde bydlí  Roisiina sestra.

„Je to neuvěřitelný pocit. Sázím pravidelně a nikdy by mě nenapadlo, že můžu vyhrát tolik peněz, že bych mohla mít tolik štěstí. A ukázalo se, že je to realita, že někdo prostě vyhraje,“ říká Roisin.

Jak vidíte, vyhrát se dají i opravdu velké peníze, tak to zkuste taky.

Zdroj foto: www.belfasttelegraph.co.uk

Přečtěte si také