obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Málem si výhry nevšimli
Představte si, že jste právě vyhráli v Superjackpotu Sportky. A teď si představte, že o těch 200 milionech sami ještě vůbec netušíte! Podobný příběh zažil Američan Ron Yurcus…

Nezapomeňte zkontrolovat sázenku

Bývalý kaplan v americkém hospice Ron Yurcus se společně se svou ženou zabýval především charitativní činností. Pár ovšem také pravidelně sázel místní loterii. Někdy se stalo, že si manželé zakoupili sázenky a zkrátka na ně zapomněli. V listopadu 2012 se Ron rozhodl uklidit si pracovní stůl, aby na něm udělal místo nově zakoupenému počítači. Při té příležitosti našel asi deset sázenek, které prozatím nezkontroloval. Když tak učinil, spadla mu čelist. Na jedné tři měsíce staré sázence na něj čekala výhra v hodnotě celého milionu dolarů (asi 20 milionů korun)!

Výherní los mohl skončit na smetišti

Jednoho letního dne si manželé Joseph a Joanne Zagamiovi z amerického Massachuussets vyrazili na nákup. Při té příležitosti si zakoupili stírací los. Místo aby jej hned zkontrolovali, pouze ho uložili do nákupní tašky mezi zbytek zboží. Po návratu domů a uložení nákupu pak Joanne tašku i s losem vyhodila. Až den poté si na něj Joseph vzpomněl, prohrabal odpadky a los setřel. Výsledek? Pár byl rázem bohatší o 455 000 dolarů (přes 9 milionů korun)!

Jak jste na tom vy? Svěřili byste výherní tiket někomu ze svého okolí? Pokud ano, o koho by se jednalo? Podělte se s ostatními v diskuzi pod článkem!

Přečtěte si také