obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Mají dvě malé děti. Stejně vše prodali a cestují kolem světa
Na otázku, co byste udělali, kdybyste vyhráli v Eurojackpotu, lidé často odpovídají: skončil bych v práci a cestoval. Procestovat celý svět je snem mnoha z nás. Rodina z amerického Utahu si ten sen splnila, a to dokonce se dvěma malými dětmi „na krku“.
Garret a Jessica Geeovi dospěli ve svém vztahu do fáze, kdy si pár obvykle koupí dům na hypotéku a usadí se. Mladí manželé si však uvědomili, že na takový krok ještě nejsou připraveni. Chtěli poznávat svět, a jak říkají, naučit se něco o životě. A tak si vytvořili seznam míst, která by chtěli navštívit, prodali veškerý svůj majetek, a vyrazili.

http://172.31.20.5:60002/getmedia/a6ee9497-b11a-47ae-81f2-2b62c409aa85/geeovi.aspx?width=500&height=462

Garret sice vytvořil slušný finanční polštář, když prodal svojí firmu, na tyto peníze ale rodina nesahá. Do cestování investují jenom ty peníze, které získala z prodeje všech svých majetků - tedy něco málo přes milion korun. Spočítali si, že částka jim vydrží na půl roku cestování. Ostatně, cestují se dvěma malými dětmi, takže si nemohou dovolit přespávat po hostelích jako za svých studentských let.

http://172.31.20.5:60002/getmedia/aed56805-3fd8-4c72-800f-bf1ac9c39a9f/geeovi2.aspx?width=500&height=596

Předtím, když cestovali s dítětem, byli na dovolené nejdéle jeden týden. Teď mají děti dvě a na cestách už jsou přes rok. Zatím neplánují, že by se vrátili „domů“ a usadili se. Nedivíme se. Ze svých nejhezčích zážitků vyjmenovávají plavání s velrybami, desetidenní plavbu plachetnicí na Bora Bora nebo sledování líhnutí malých želviček na pláži v Dominikánské republice. Nyní se nacházejí na Fidži, kde se čtyřletá Dorothy učí šnorchlovat.

A na seznamu nemají jen exotické lokality. Dokonce navštívili i Prahu! Geeovi jsou tak důkazem, že s narozením dítěte dobrodružný život nekončí. Jedinou překážkou je tak nedostatek financí. Nemusíte zrovna prodávat vše, zkuste štěstí ve hře Eurojackpot a hrajte o Cestu kolem světa a třeba se na vás usměje štěstí v podobě půlmilionové výhry určené na cestování. Za takové peníze už můžete cestovat jako Geeovi.

Zdroj foto a více informací o dobrodružné rodince: http://www.thebucketlistfamily.com/

Přečtěte si také