obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Luxy je seznamka pro krásné a úspěšné
Ať už hledáte životního partnera nebo jen dočasné povyražení, určitě jste minimálně zauvažovali o využití některé z digitálních seznamek. Ne všechny jsou ale pro každého, Luxy míří speciálně na bohaté. 
Luxy funguje na úplně stejném principu jako Tinder, tedy mobilní seznamovací aplikace. Jednoduše si stáhnete aplikaci, vyplníte základní údaje, nahrajete svou profilovou fotografii a nastavíte si, koho chcete poznat. Pak už jenom listujete fotkami dalších členů, přičemž dáváte líbí/nelíbí. Když o sebe dva uživatelé projeví zájem (vzájemně si dají „líbí“), aplikace ukáže shodu a spojí je, to znamená, že si mohou začít psát.

Zásadní rozdíl mezi Tinderem a Luxy je v cílové skupině uživatelů. Luxy se orientuje výhradně na úspěšné (rozuměj bohaté), což je znát i při vyplňování vlastních údajů. Nechybí zde kolonka pro roční příjem, hodnotu vlastněných aktiv či nejoblíbenějších prémiových značek (je libo Pradu nebo Gucci, Bentley nebo Audi?). S ostatními pak můžete samozřejmě sdílet okamžiky ze svého života na vysoké noze – výletu na jachtě, opulentních večírků či zběsilých nákupů v Pařížské.Aplikace už disponuje i možností verifikace zadaných informací (včetně příjmu), takže máte jistotu, že se opravdu ocitnete v komunitě milionářů. Seznamka je mezinárodní a má členy rozeseté po celém světě. Nechybí samozřejmě ani Češi. Ideální z hlediska maximalizace potenciálních partnerů je však vládnout angličtinou. Luxy je k dispozici zdarma pro Android a iOS, funguje však také prostřednictvím klasických webových stránek, které jsou k dispozici na adrese www.onluxy.com.

Jdete do toho?

Přečtěte si také