Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Lottoland nabízí "Eurojackpot" nelegálně

Lottoland nabízí "Eurojackpot" nelegálně
Sazka se distancuje od aktivit společnosti Lottoland, která není členem sdružení Eurojackpot. Případné stížnosti na nevyplacené výhry uplatňujte u subjektu, s kterým jste uzavřeli svoji sázku. Sázení loterií online je v ČR nelegální.

Jediným legálním provozovatelem loterie Eurojackpot v České republice je společnost Sazka a.s.. Společnost Lottoland nemá povolení Ministerstva financí k provozování loterií v České republice. "Přesto společnost Lottoland sázky na Eurojackpot v České republice nabízí. Společnost rovněž nemá povolení k provozování této loterie ani v žádném jiném státě, který se jí účastní," uvádí ve varování Ministerstvo financí.

Lottoland na svých webových stránkách nabízí dvě modifikace loterie Eurojackpot: Dvojitý jackpot a číselný štít. Žádnou takovou modifikaci pravidla Eurojackpotu, závazná pro všechny zúčastněné země, nepovolují. Upozorňuje na to i Ondřej Závodský, náměstek ministra financí: "Vzhledem k jejich povaze a výši možných výher v číselné loterii Eurojackpot, je pravděpodobné, že společnost Lottoland nebude schopna závazky z nich vzniklé plnit."

Uzavře-li někdo sázku v loterii Eurojackpot prostřednictví internetu u společnosti Lottoland, pak musí případnou stížnost na nevyplacenou výhru uplatňovat opět pouze u této společnosti. Sázet loterie online není v České republice povoleno.

I samotné sázení u společnosti Lottoland na internetu není povoleno. Každý, kdo si takto vsadí se vystavuje možnosti udělení pokuty, a to do výše až 10 milionů korun.

Jediným oprávněným provozovatelem loterie Eurojackpot v České republice je na základě povolení Ministerstva financí ČR společnost Sazka a.s., která se od všech nabídek na uzavření nebo zprostředkování sázek v této loterii prostřednictvím internetu důrazně distancuje. V České republice je možné legálně sázet loterii Eurojackpot pouze prostřednictvím terminálů Sazky, jen u takto uzavřených sázek pak Sazka garantuje výplatu výher.

Přečtěte si také