obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Loterie zaplatí snovou veselku
Mark Tyson a jeho snoubenka Jenna O'Hagan setřeli los a vyhráli v přepočtu asi 3,7 milionu korun – teď už nic nebrání uskutečnění jejich svatby snů.

Pár z anglického městečka Newquay o pořádné svatbě dlouho jen snil. Mark i jeho snoubenka Jenna totiž oba pracují v zábavním parku v Cornwallu a tam samozřejmě nepobírají nijak zázračné peníze.

„Zasnoubili jsme se loni v prosinci a od té doby jsme šetřili jako diví. Máme velké rodiny a oba chceme, aby si náš velký den užili s námi. Díky výhře můžeme konečně začít plánovat,“ libuje si Mark.

Na stírací los skoro zapomněl

Markovi se letos daří, což potvrdila i samotná výhra. Nejprve totiž absolvoval úspěšný pohovor u policie v Exeteru, kam se hlásil jako dobrovolný strážník. Stírací los si koupil na oslavu šťastné události. Jelikož však spěchal zpátky za svou milou, zkrátka jej uložil do peněženky a pustil z hlavy. Los tak setřel až pozdě v noci.

„Měl jsem docela hoňku, tak jsem na los na chvíli zapomněl. Že ho mám, mi došlo až v noci. Když jsem ho setřel a uviděl, že jsem vyhrál, nemohl jsem tomu uvěřit. Rozplakal jsem se. Teď už bude všechno jednodušší,“ pochvaluje si Mark.

Nám nezbývá než popřát oběma holubičkám hezkou svatbu.

Zdroj foto: cornishguardian.co.uk/national-lottery.co.uk

Přečtěte si také